מגף אבזם רוכסן קישוט אחורי עד מידה 42

IR9YUWFKZL
 • 399.00
  549.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
עור
36-42
עקב 3ס"מ
שחור וטאוופ

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אספקה ומשלוח: המשלוחים הם שליח עד בית הלקוח או מקום העבודה - בהתאם לדרישת הלקוח והכתובת שנרשמה בהזמנה. אנו עושים כמיטב יכולתנו לשלוח את ההזמנה מהר ככל שניתן.

  במקרה של עיכוב תיצור הנהלת האתר עימך קשר על מנת ליידעך בעיכוב. האתר אינו אחראי על עיכובים באספקות אשר נובעים מאירועים שאינם בשליטת האתר. האתר, כמובן, יעשה כמיטב יכולתו לספק את ההזמנה במועד. האתר לא יהיה אחראי לכל עיכוב ו/או איחור בביצוע אספקת המוצר אשר נגרם כתוצאה מאירועים אשר אינם בשליטתו או כתוצאה מכוח עליון. למען הסר ספק, מודגש כי בשום מקרה לא תהיי זכאית לכל פיצוי בגין כל עיכוב ו/או איחור ו/או תקלה במועד האספקה.
  האתר אינו אחראי על עיכובים באספקות אשר נובעים מאירועים שאינם בשליטת האתר. האתר, כמובן, יעשה כמיטב יכולתו לספק את ההזמנה במועד. האתר לא יהיה אחראי לכל עיכוב ו/או איחור בביצוע אספקת המוצר אשר נגרם כתוצאה מאירועים אשר אינם בשליטתו או כתוצאה מכוח עליון. למען הסר ספק, מודגש כי בשום מקרה לא תהיי זכאית לכל פיצוי בגין כל עיכוב ו/או איחור ו/או תקלה במועד האספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אנו משתדלים כמיטב יכולתנו לפעול בגמישות ולדאוג שהלקוחות יהיו מרוצות ושלמות עם בחירתן.
  ביטול עסקה יבוצע בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: החוק). מזמינה יכולה לבטל את העסקה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
  ביטול העסקה בטרם הוצאת השליחות: הנך רשאית לבטל הזמנה של סחורה אשר טרם נשלחה אליך, וזאת ללא חיוב נוסף. עם ביטול ההזמנה הנהלת האתר תשיב לך כל סכום ששילמת, אם שילמת להנהלת האתר ו/או תבטל החיוב, במקרה ובוצע חיוב, בגין פעולת הרכישה.

  ביטול עסקה לאחר קבלת הסחורה: הנך רשאית לבטל את העסקה תוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. מודגש, כי זיכוי כספי יינתן אך ורק על ביטולים שנעשו בתוך 5 ימים מיום קבלת הסחורה, לאחר מכן לא יינתן זיכוי כספי, כי אם זיכוי למימוש באתר. בכל מקרה, זיכוי יבוצע אך ורק לאחר קבלת הסחורה למחסני האתר. במידה והחלטת לבטל את ההזמנה, ייגבו בעת הזיכוי 35 ש"ח דמי השתתפות במשלוח!!!. הזיכוי יועבר לכרטיס האשראי, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. ביטול העסקה ייעשה בכתב באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני drorpeso1@gmail.com
  ו/או באמצעות פניה לטלפון 054-4262199.

  תנאי לביטול העסקה, למעט במקרה של פגם כהגדרתו בחוק, הינו החזרת המוצר באריזתו המקורית ללא כל פגם ו/או נזק מכל מין וסוג שהוא ומבלי שנעשה בו כל שימוש. במקרה של החזרת מוצר אשר אינו עומד בדרישות אלו, לא תהיי זכאית לכל החזר כספי ו/או אחר לרבות שובר זיכוי. במידה ולא הודעת על פגם כלשהו במוצר בתוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הודעה כי לא נפל שום פגם ולא תהא לך כל טענה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לעניין קיומו של פגם כלשהו במוצר.

  מבצעים: דגמים הנמכרים תחת הכותרת מבצע - לא ניתן להחזיר (אלא אם כן הלקוחה מגיעה פיזית להחליף בחנות בכ"ס או מעונייינת לשלם את עלות המשלוח)
x

#{title}

#{text}

#{price}